19 Ekim 2021
SANAT HALI Domotex 2018'de İlgi Odağı Oldu

SANAT HALI Domotex 2018'de İlgi Odağı Oldu

Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen ve dünya halı sektörünün buluşma noktası sayılan Uluslarası Domotex Halı ve Yer Döşemeleri Fuarı’nda 2018 fuarı 12- 15 Ocak tarihleri arasında düzenlendi.

Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen ve dünya halı sektörünün buluşma noktası sayılan Uluslarası Domotex Halı ve Yer Döşemeleri Fuarı’nda 2018 fuarı 12- 15 Ocak tarihleri arasında düzenlendi. Dünya halı sektörünün nabzını elinde tutan Fuar’da yer alan Sanat Halı standı, dünya çapındaki geniş ziyaretçi portföyünden övgüler alarak, ziyaretçi akınına uğradı. Fuarda sergilenen yeni koleksiyonlar, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ve beğenisi ile karşılandı. Sanat Halı Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Kaplan, fuar hakkında yaptığı değerlendirmesinde şunları söyledi:

sanat-domotex7

“Sanat Halı olarak, başarılı ve oldukça verimli bir Domotex Fuarı deneyimini daha geride bıraktık. Ziyaretçilerimizin, ürünlerimizin kalitesinden, yenilikçi ve zamanın gereğini karşılayan desenlerine kadar her boyutta bize yoğun ilgi göstermelerinden büyük gurur duyduk. 30 yılı aşan üretim serüvenimizde, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin sonucu olarak beklentileri karşılayacak kalite ve çeşitlilikte koleksiyonlar sunmanın doğal mükafatını görüyoruz.
“Kullanıcı Dostu Marka” olmanın yolu, bizim için kaliteli, zengin ve tüketicinin onayından geçecek koleksiyonlar hazırlamaktan geçmektedir.

Ayrıca Sanat Halı olarak, ülkemiz ve şehrimiz için oluşturduğumuz katma değerle de gurur duyuyoruz.”

Sanat Halı, yeni koleksiyonları ve desenleri ile DOMOTEX fuarının gözdesi oldu. 8 kalite ve 120’yi aşan yeni desenin sergilendiği Sanat Halı Standı, ziyaretçi akınına uğradı.

sanat2

sanat32

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.